Aktuálně

Každý rok v rodinném centru Pohoda 5. prosince pořádáme pro děti Mikulášskou nadílku. Těšíme se na příchod Mikuláše a anděla, zpíváme, hrajeme si; společně si užíváme vánoční čas.

Další z každoročních akcí, které naše rodinné centrum pořádá, je pohodový adventní večer, který se nese v duchu přátelského setkání žen, třeba nad sklenkou vína či voňavého svařáku. Pozvěte kamarádky, maminky, sestry, tchyně nebo babičky a pojďte si s námi odpočinout, popovídat a vyrobit si vlastní adventní věnec.

Začátek školního roku je pro děti plný očekávání. Učí se mnoho nového, poznávají nové kamarády a rozvíjí své zájmy a talenty. Ale nejen děti mají možnost učit se a růst. I vy dospělí můžete využít příležitosti, které nabízejí nejrůznější kvalifikační kurzy. A právě takové kurzy nabízí Profi EDU.

Každý rok se o druhém zářijovém víkendu koná tradiční dožínková slavnost zvaná Semilský pecen. Bohatý program je zahájen slavnostním průvodem, na který v prostorách Ostrova navazuje kulturní program pro všechny generace.

V sobotu 12. srpna 2023 jsme navštívili TepFest a koncert kapely The Neons v Lomnici nad Popelkou. Akce proběhla pod taktovkou lomnického sboru Jednoty bratrské v areálu městského koupaliště.

Nově můžete sledovat aktivity našeho Rodinného centra Pohoda na nástěnce v Semilech na Riegrově náměstí, hned vedle průchodu. Jsme vděčni rodině Kuršelových za pronájem tak skvělého místa.

„Žijeme obyčejné životy v zaměstnání, v rodinách, mezi přáteli, mezi vámi. Pravý smysl života jsme však našli v osobním vztahu s živým Bohem, který nás stvořil.“

zdroj: web Jednoty bratrské Hejnice